شرایط و قوانین استفاده از خدمات

حقوق معنوی

شما با مشاهده یا استفاده از محتوا، ابزارها، سرویس‌ها و دیگر موارد، در جایگاه یک کاربر عادی یا یک کاربر عضو شده، قوانین و تعهدهای آوابوم را به رسمیت می‌شناسید. هم‌چنین خود را متعهد خواهید دانست که از آخرین به‌روزرسانی این قوانین و تعهدها آگاهی داشته باشید. ما از اسامی آوابوم و avabom و دیگر ترکیب‌های این کلمات استفاده می‌کنیم. تمام حقوق مادی و معنوی این اسم، ایده‌های به‌کارگیری شده، محصول، سرویس و محتوای منتشر شده به هر شکل در وب‌سایت https://avabom.com و تحت هر زیردامنه‌ی آن برای شرکت آواتا محفوظ است و استفاده و بهره‌برداری از آن به هر شکل بدون مجوز کتبی از هییت مدیره‌ی این شرکت غیرقانونی تلقی خواهد شد.


قوانین جمهوری اسلامی ایران

شرکت مادر آوابوم در کشور ایران ثبت شده است و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند؛ در نتیجه، انتشار و توزیع هرگونه محتوای مجرمانه از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا محافظت از آن به‌کمک خدمات آوابوم به هر شکلی، برخلاف قانون و ناقض شروط این توافق‌نامه است. ما محتوای مجرمانه و فیلتر شده را در آوابوم نمی‌پذیریم و به‌محض آگاهی یافتن از توزیع و محافظت چنین محتوایی، از این امر جلوگیری خواهیم کرد؛ در چنین حالتی وجه دریافتی از مشتری نیز برگردانده نخواهد شد.

انتشار محتوا و تصاویر غیراخلاقی و جنسی، حمایت، همکاری یا فروش مواد مخدر، تجهیزات کشتار جمعی، همکاری و حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب داخلی و خارجی یا هر فعالیت دیگری که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، مشمول ممنوعیت توزیع و محافظت در آوابوم خواهد شد.


حقوق مولف (Copyright) و سایر قوانین نافذ بین‌المللی

شما با استفاده از آوابوم می‌پذیرید که قوانین و عرف بین‌المللی اینترنت و قوانین و عرف نافذ در هر مورد یا منطقه مشمول خدمات آوابوم را رعایت می‌کنید و هیچ‌گونه اقدامی که به هر شکل موجب ایجاد مسوولیت حقوقی یا مالی خارج از حدود تعهدات شرکت برای آوابوم شود، انجام نمی‌دهید، و با وقوع این امر، تمامی مسوولیت‌های حقوقی و مالی مرتبط را به‌عهده می‌گیرید.

آوابوم این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان به صلاح‌دید و تشخیص خود و براساس شکایت‌ها و گزارش‌های وارده از سوی سازمان‌ها و نهادهای نافذ اینترنت و نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به توقف عرضه‌ی خدمات به شما اقدام کند. در این موقعیت، وجوه پرداختی برگردانده نخواهد شد.


مسوولیت محافظت از رمز عبور

آوابوم تلاش کرده است تا کاربران نتوانند از رمز عبور ساده استفاده کنند، اما ممکن است کاربران از رمزهای عبور متداول استفاده کنند یا در حفظ و نگه‌داری رمز عبور خود دقت کافی را نداشته باشند؛ در این موقعیت با سواستفاده از آن رمز عبور ممکن است خط تلفن متصل به آوابوم، با اختلالاتی مواجه شود یا مورد سواستفاده قرار بگیرد. در این موقعیت آوابوم هیچ‌گونه مسوولیتی را قبول نمی‌کند.

آوابوم به‌شدت تاکید می‌کند از رمز عبورهای پیچیده استفاده کنید و از انتشار آن به‌شکل مجازی و فیزیکی بپرهیزید.


اطلاعات محرمانه

شما با استفاده از خدمات آوابوم و عبور تماس های خود از این سامانه ابری، این اجازه را می دهید که آوابوم تمام درخواست های تماس شما را دریافت، بررسی و تحلیل کند. آمار و گزارش های به دست آمده از مجموعه ی این عملیات ها در پنل کاربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تمام اطلاعات مربوط به کاربر، شامل اطلاعات شخصی، تماس ها و محتوای صوتی آنها، اطلاعات داخلی ها و اپراتور ها نزد آوابوم محرمانه قلمداد می شود و در صورت تبعیت از قوانین، در اختیار هیچ شرکت یا نهاد ایرانی یا بین المللی قرار نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است حکم قضایی رسمی دادگاه جمهوری اسلامی ایران بر تمامی قوانین محرمانگی گفته شده یا گفته نشده اولویت دارد.


نکات مربوط به سرویس ها

  • استفاده از نام و نام خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. درصورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب کاربر خاطی مسدود می شود.
  • شما با عضویت در آوابوم، دریافت تماس ها و پیامک های مربوطه را میپذیرید و حق اعتراضی در این مورد برای خود متصور نخواهید شد. (البته ما هم از اسپم بیذاریم!)
  • مسئولیت وارد کردن هرگونه اطلاعات اشتباه و غیر واقعی اعم از نام و نام خانوادگی، شماره همراه و... به عهده کاربر است.
  • درصورت خریداری کانال مازاد برای خطوط تلفن، کاربر ملزم به پذیرش و امضا قرارداد با سرویس دهنده اینترنتی (آسیاتک) خواهد بود.
  • امکان لغو سرویس یا خط و بازگشت هزینه فقط در شرایطی ممکن است که آوابوم در اجرای وظایف و خدمات خود دچار مشکل باشد و در غیر این صورت امکان پذیر نمی باشد همچنین هزینه های پرداخت شده به شرکت های ثانویه در جهت راه اندازی سرویس قابل عودت نیست.
  • هنگام بروز اختلالات خارج از شبکه آوابوم که شامل اختلال کلی درپرووایدر (تامین کننده خطوط)، زیرساخت اینترنتی کشور و یا دیتاسنترها می‌باشد، آوابوم صرفا جهت پیگیری اختلال بمنظور رفع آن اقدامات لازم را انجام می‌دهد اما زمان حصول نتیجه خارج از تعهدات آوابوم میباشد.
  • کاربر به هیچ عنوان نباید نسبت به پرداخت وجه و تمدید اشتراک از طرقی به غیر از سامانه آوابوم اقدام نماید. درصورت وقوع، تمام مسئولیت ها به عهده کاربر می باشد.
  • ارائه فاکتور رسمی برای هیچکدام از موارد خریداری شده مشتریان امکان پذیر نمی باشد و مشتریان گرامی صرفا میتوانند از طریق منوی فاکتورها در پنل کاربری خود اقدام به مشاهده فاکتور های خود نمایند.
  • پشتیبانی خدمات ابری فقط بصورت تیکتی میباشد و بنا به صلاح دید بخش پشتیبانی سایر روش های ارائه خدمات (برقراری تماس و ریموت دسکتاپ) ارائه می‌شود..
  • کلیه خطوط آوابوم نیازمند ارائه مدارک حقوقی (ثبت شرکت) شامل شناسنامه و کارت ملی تمام افراد دارای حق امضا - اساس نامه، آگهی تغییرات، شماره ثبت و شناسه ملی شرکت - عکس تایید هویت (به همراه کارت ملی و نوشته ی نام و نام خوانوادگی و امضا و تاریخ) می‌باشد.